×
SME نیوز

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران « SME نیوز »


 • معاون وزير صنعت،معدن وتجارت تاكيد كرد: لزوم ايجاد فضای ریسک پذیري در ادارات بیشتر

 • مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك/ شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک بیشتر

 • رحماني معاون وزيرصنعت ، معدن وتجارت : طرح تکمیل زنجیره صنایع معدنی در سال جاری در کشور اجرا می شود بیشتر

 • مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي تاكيد كرد: افزايش اشتغال پايدار و GDP كشور با حمايت از صنايع كوچك وواحدهاي صنعتي دانش بنيان بیشتر

 • شهركهاي صنعتي استان قزوين از پويايي خوبي برخوردار است بیشتر

 • در نشست مشترك مديرعامل سازمان صنایع کوچک با مديرعامل بانك كشاورزي و مدير امور صنعت و معدن سازمان برنامه و بودجه كشور مصوب شد: رفع موانع پرداخت تسهیلات به طرح ملی توسعه پوشاک بیشتر

 • راهبرد سازمان صنایع کوچک حمایت عملی از کارآفرینان است بیشتر

 • برای نخستین بار در کشور؛ سامانه جامع حمایتی صنایع کوچک رونمایی شد بیشتر

 • مديرعامل سازمان صنايع كوچك در نشست مشترك با رئيس اتاق بازرگاني ايران خواستار شد: تسريع در اجراي تفاهم نامه ISPX با محوريت حمايت از صنايع كوچك بیشتر

 • درنشست مشترك معاون وزير صنعت ، معدن وتجارت با معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضاييه تاكيد شد: حمايت قضايي از صنايع كوچك بیشتر

توازن صنعتی در تهران با واگذاری زمین در شهریار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران در گفت‌وگو با «گسترش صنعت» تاکید کرد: با راه‌اندازی شهرک صنعتی شهریار مرکز ثقل صنعت از جنوب تهران خارج شده و تجمع صنعت در غرب تهران نیز متوازن می‌شود.


افزایش رقابت پذیری واحدهای کوچک و متوسط با هدف توسعه صادرات اولويت اصلي صنايع كوچك

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از افزایش رقابت پذیری واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با هدف توسعه صادرات در سال حمایت از کالای ایرانی خبر داد.


قائم مقام وزير صنعت، معدن و تجارت: شهرك صنعتي كاسپين از توسعه خوبي در كشور برخوردار است

رضا رحماني قائم مقام وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشبختانه با تلاش و کوشش مسئولان مربوطه این شهرک صنعتی در سال های اخیر از توسعه خوبی برخوردار شده است.


راه اندازي كلينيك كسب وكار در شهركهاي صنعتي قزوين

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: اولين جلسه شوراي راهبري كلينيك كسب وكار با حضور تعدادي از دستگاهها و نماينده تشكل هاي خصوصي در شركت شهركهاي صنعتي استان برگزار شد.


مشکل زمین محل اجرای مسیر خط انتقال آب پروژه آب رسانی به ناحیه صنعتی سیروان رفع می شود

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: مشکل زمین محل اجرای مسیر خط انتقال آب پروژه آب رسانی به ناحیه صنعتی سیروان رفع می شود.


معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران: ایجاد اشتغال وابسته به توسعه و رونق صنعت است

معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: ایجاد اشتغال وابسته به توسعه و رونق صنعت است.


کارگروه ویژه حل مشکلات صنعتگران خراسان شمالی تشکیل شود

نشست هم اندیشی صنعتگران با استاندار خراسان شمالی با محوریت حمایت از تولید و سرمایه گذاری و بیان دیدگاه ها و چالش های پیش روی بخش خصوصی، در شهرک صنعتی بیدک با صدور دستور مهندس صالحی برای تشکیل کارگروه ویژه حل مشکلات صنعتگران استان همراه بود.


ارائه تخفیف ویژه برای سرمایه گذاران متقاضي ايجاد صنایع پاک در شهرک صنعتی کوهپایه

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر کوهپایه از ارائه تخفیفات ویژه برای سرمایه گذاران متقاضي ايجاد صنایع پاک در شهرک صنعتی کوهپایه خبر داد و بر لزوم پیگیری زیبا سازی ورودی ، توسعه فضای سبز و روشنایی مبادی ورودی شهرک صنعتی کوهپایه در قالب تفاهم نامه همکاری مشترک تاکید کرد.


پیشنهاد اختصاص بخشی از اراضی شهرک صنعتی سنندج به زون بانوان کارآفرین

سرپرست شركت شهركهاي صنعتي كردستان از طرح پيشنهادي اختصاص بخشي از اراضي شهرك صنعتي سنندج، به عنوان زون ويژه بانوان كارآفرين استان در سال حمايت از كالاي ايراني خبر داد .


پايان عمليات حفاري چاه ناحيه صنعتي داورزن

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از پايان عملیات حفاری چاه ناحیه صنعتی داورزن خبردادو گفت:اين پروژه به عمق حفاري 190 متر با هزينه‌اي بالغ بر 1100 ميليون ريال و در مدت دو ماه از محل اعتبارات طرح های غیرعمرانی به انجام رسيد.


بهره‌برداری از فاز اول شهرک تخصصی صنايع دریایی در نیمه اول سال‌جاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان از بهره‌برداری فاز اول اولین شهرک تخصصی صنايع دریایی در نیمه اول سال‌جاری در این استان خبر داد.


بهره برداری از شبکه روشنایی معابر شهرک صنعتی خیام نیشابور

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم ضمن بیان اهميت وجود روشنایی معابر در شهرکها و نواحی صنعتی اظهار داشت : به منظور با اجرا و بهره برداری از این پروژه ، روشنایی معابر و خیابانهای داخلی شهرک صنعتی خیام با طول شبکه 6 کیلومتر و و هزینه ای بالغ بر 600 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری درمدت زمان 12 ماه تأمین شده است .


مديرعامل سازمان صنايع كوچك در نشست مشترك با رئيس اتاق بازرگاني ايران خواستار شد: تسريع در اجراي تفاهم نامه ISPX با محوريت حمايت از صنايع كوچك

مديرعامل سازمان صنايع كوچك در نشست مشترك با رئيس اتاق بازرگاني ايران خواستار شد:تسريع در اجراي تفاهم نامه ISPX با محوريت حمايت از صنايع كوچك و خوشه هاي صنعتي


تعیین تکلیف بیش از 74هزار مترمربع زمین صنعتی راكد و غیرفعال در شهرك‌‌های صنعتی استان تهران

رئيس هيات مديره ومديرعامل شرکت شهرك‌های صنعتی تهران از تعیین تکلیف 11 فقره قرارداد راكد و غیرفعال در 3 شهرك‌ صنعتی استان تهران خبرداد.


بانگري و اصلاح قوانين و مقررات سازمان در راستاي تسهيل در امورسرمايه گذاران و متقاضيان

مدير حقوقي وامور قراردادهاي سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران از بانگري و اصلاح قوانين و،مقررات ،بخش نامه ها و آيين نامه هاي اين سازمان در راستاي تسهيل در امورسرمايه گذاران و متقاضيان خبرداد.


درنشست معاون فني سازمان با نايب رييس مجلس مطرح شد: چالش هاي پيش روي شهركهاي صنعتي

درنشست معاون فني سازمان با نايب رييس مجلس مطرح شد: چالش هاي پيش روي شهركهاي صنعتي


نوسازی و بازسازی صنایع کوچک در دستور کار قرار دارد

مشاور پژوهشی و رسانه ای معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید برحمای از صادرات صنایع کوچک گفت: در راستای حمایت از تولید داخلی، نوسازی و بازسازی صنایع کوچک در دستور کار قرار دارد.


معاون وزیر صنعت معدن و تجارت تاكيدكرد: تقویت و توسعه صادرات واحدهای صنعتی

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران تقویت و توسعه صادرات واحدهای صنعتی را از برنامه‌های مهم این سازمان اعلام کرد و گفت امسال در قالب بودجه ۱۳۰۰میلیارد تومان برای این موضوع پیش بینی شده است.آمار بازدید

 • بازديدکنندگان آنلاين : 8

 • بازديد کنندگان اين صفحه : 7840

 • بازديدکنندگان امروز : 12211

 • کل بازديدکنندگان : 1032754


shoaresale1397.png

تماس با ما

آدرس: تهران ـ خیابان ولی عصر - بالاتر از میدان ونک - خیابان شهید خدامی خیابان نیروی انتظامی ـ پلاک 10

صندوق پستی: 666-84155

کد پستی: 8415683111

تلفن: 33862355-021

فکس: 33862355-021

SME نیوز

تمامی حقوق سایت برای " سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران" محفوظ است.